Bemærk at denne jobannonce er udløbet!
Annoncen er udløbet, og stillingen kan ikke længere søges. Opslaget vises udelukkende som reference

Murarze - Horsens

Poszukujemy dla naszego klienta MURARZY, którzy sa gotowi do podjecia pracy od zaraz!

Opis stanowiska

  • Praca na stanowisku murarz.
  • Wykonywanie fasady budynku / tynkowanie/ wszelkie inne prace budowlane.
  • !!!! Mozliwosc nadgodzin !!!! Praca do konca roku
  • Praca na terenie srodkowej Jutlandii

Wymagania

  • Wyksztalcenie w zawodzie murarz
  • Doswiadczenie w murowaniu,
  • Stabilnosc i chec do pracy
  • Podstawowa znajomosc j.angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy

  • Legalne zatrudnienie przez dunska agencje pracy
  • Prace tymczasowa na dunskich warunkach
  • Mozliwosc dlugoterminowej wspólpracy
  • Zapewniamy opieke administracyjna: karta podatkowa, ubezpieczenie
  • Wsparcie naszych konsultantów przez caly okres trwania umowy

Mere af samme slags?

Modtag jobannoncer der minder om dette job i din indbakke.

Når du tilmelder dig accepterer du samtidig vores privatlivspolitik. Du kan altid trække dit samtykke tilbage.