Murarze - Jutlandia

Poszukujemy dla naszego klienta MURARZY, którzy sa gotowi do podjecia pracy od zaraz!

Opis stanowiska

  • Praca na stanowisku murarz.
  • Murowanie - cegla  / tynkowanie / wykonywanie fasady budynku / wszelkie inne prace budowlane.
  • Duzym atutem bedzie doswiadczenie w murowaniu w systemie dunskim.
  • !!!! Mozliwosc nadgodzin !!!!
  • dlugi kontrakt - z mozliwoscia zatrudnienia na stale.

Wymagania

  • Wyksztalcenie w zawodzie murarz
  • Doswiadczenie w murowaniu, (duzym atutem bedzie jezeli masz doswiadczenie w murowaniu w systemie dunskim)
  • Stabilnosc i chec do pracy
  • Mile widziana znajomosc j.angielskiego - ale nie jest to wymogiem do podjecia pracy

Oferujemy

  • Legalne zatrudnienie przez dunska agencje pracy
  • Prace tymczasowa na dunskich warunkach
  • Mozliwosc dlugoterminowej wspólpracy
  • Zapewniamy opieke administracyjna: karta podatkowa, ubezpieczenie
  • Wsparcie naszych konsultantów przez caly okres trwania umowy

Du har ikke vedlagt dokumenter til din ansøgning. Klik på 'OK' knappen nedenfor for at sende din ansøgning alligevel, eller klik på knappen "Annuller" og vedhæft dokumenter, før du sender din ansøgning igen.

Modtag jobannoncer der minder om dette job i din indbakke.Når du tilmelder dig accepterer du samtidig vores privatlivspolitik. Du kan altid trække dit samtykke tilbage.

Mere af samme slags?

Modtag jobannoncer der minder om dette job i din indbakke.

Når du tilmelder dig accepterer du samtidig vores privatlivspolitik. Du kan altid trække dit samtykke tilbage.