Tjener Stacy’s
Vi skal bruge tjenere til vores restaurant Stacy´s Diner i Køge. Er du tjener – faglært som ufaglært, med mod på en travl men sjov sommer i det fedeste selskab, så er det DIG vi søger.
Stacy´s Diner er en arbejdsplads med service i højsædet. Vi ønsker at give vores gæster en venlig og sikker betjening – det er derfor vigtigt at du har et stort service gen. Derudover skal vores nye medarbejdere være fleksibel på både arbejdstid og opgaver.
Restauranten er i sommerhalvåret fyldt med skønne gæster og det er derfor vigtigt at du kan håndtere stressede situationer, bevare overblikket, og når det går rigtigt stærkt - altid huske smilet!
Da vi er på arbejde, når andre holder fri – skal du være opmærksom på, at det er arbejde om aftenen samt weekender og helligdage. Det er desuden vigtigt at du kan arbejde i hele sommerferien.
Er dette noget for dig, så send din ansøgning via vores hjemmeside:
https://stacysdiner.dk/job/
Vi afholder løbende samtaler.
Tiltrædelse: Hurtigst muligt ??